Organisatie

Op 27 januari 2011 is het PHTB officieel geopend door de Commisaris der Koningin van de provincie Gelderland. We geven invulling aan de Samenwerkingsovereenkomst herstructurering glastuinbouw en paddenstoelenteelt Bommelerwaard. Bij PHTB werken verschillende disciplines samen aan de herstructurering. 

 Directeur PHTB en tuinbouwexpertise: Teun Biemond (teun@phtb.nl)

 Bureaumanagement: Doritha Vervloed (doritha@phtb.nl)

 Juridisch medewerker individuele projecten: Jolanda van den Oetelaar (jolanda@phtb.nl)

 Financieel manager Robert Siersma (robert@phtb.nl)

  Projectleider infrastructurele werken en groenprojecten: Stan de Laat (stan@phtb.nl)

 Communicatieadviseur: Vivienne van Jaarsveld (vivienne@phtb.nl)

 Accountmanager: Erwin Wellner (erwin@phtb.nl)

Accountmanager: Giem Broekmans (giem@phtb.nl

 Projectleider waterkwaliteit: Co van Dongen (co@phtb.nl)

Accountmanager Roel Kiewiet (roel@phtb.nl)

Heeft u een vraag over de herstructurering van uw bedrijf of in uw omgeving in de Bommelerwaard? Wij horen graag van u. Onderaan elke pagina vindt u onze contactgegevens. U kunt ook het contactformulier invullen.